Spoštovani starši!
V skladu z 10. čl. Pravilnika o učbeniških skladih vas seznanjamo z naborom delovnih zvezkov in ostalih gradiv, ki jih bodo učenci potrebovali pri pouku v naslednjem šolskem letu. Seznam učnih gradiv je objavljen na oglasni deski matične šole in vseh PŠ, ter na spletni strani šole.

Kliknite na spodnje povezave, da se vam v novem oknu odpre MSWord dokument z ustrezno vsebino.

MŠ Laško in PŠ Debro

PŠ Rečica

PŠ Šentrupert

PŠ Vrh

Seznam gradiv smo po pridobljenem soglasju s strani sveta staršev o posredovanju podatkov, dne 27. maja 2014 , poslali  štirim knjigarnam oz. založbam, ki so pripravile naročilnice z vsemi potrebščinami. Naročilnice so učenci že prejeli.
Z izbranimi seznami pa lahko starši delovne zvezke in ostale potrebščine nabavijo kjerkoli želijo.

Učbenike bodo učenci dobili v prvem tednu pouka. Z njimi so dolžni skrbno ravnati in jih čuvati, saj denarja za zamenjavo učbenikov ni,  oz., ga je vsako leto manj. S podpisom ob prejetju učbenikov  bodo potrdili, da so seznanjeni z uporabo učbenikov in se strinjajo, da bodo v primeru izgube ali hude poškodbe učbenik plačali.
V kolikor bi želeli še kakšne informacije, pokličite 7343800 ali pošljite vprašanje na irena.namestnik@oslasko.si .

Za materiale, ki jih učenci potrebujejo pri likovni umetnosti , učenci prispevajo 10 €, pri likovnem snovanju  pa 15 €.
Želimo uspešen zaključek šolskega leta, mirne in prijetne počitnice, ter uspešno pripravo na novo šolsko leto 2014/15!

Datum: 17.6. 2014
Skrbnici US : Irena Namestnik in Lidija Toplišek