ŠPORTNI DAN PO IZBIRI UČENCEV – DRSANJE, PLAVANJE, PREVERJANJE ZNANJA PLAVANJA ZA 6. r, ŠPORTNE AKTIVNOSTI V TELOVADNICI

V ponedeljek, 12. 3. 2018,  bomo izvedli športni dan po izbiri učencev. Izbirali ste lahko med drsanjem na drsališču v Celju, plavanjem v bazenih Thermane Laško in  športno aktivnostjo v telovadnici šole.

DRSANJE

MŠ Laško: Drsalci pridete v šolo ob 7. 45 uri, se zberete s spremljevalci pred jedilnico, greste na malico in ob 8.15 odidete na avtobus (na avt. postajo pri pivovarni). Drsali boste med 9.00 in 10.30 uro.

PŠ Debro: Drsalci pridete v šolo ob 7.45 uri, se zberete v jedilnici in greste na malico. Avtobus na drsališče pa pride ob 8.30 uri.  Drsali boste med 9.00 in 10.30 uro.

VODNE AKTIVNOSTI

MŠ Laško: Plavalci se zberete pred jedilnico ob 7.45 uri, učitelj  spremljevalec preveri prisotnost po seznamu in  odidete na malico. Ob 8.10 uri  skupaj s spremljevalci odidete do Thermane Laško. V bazenu ste do 11.20 in ob 11.45 odidete iz Termane.

PŠ Debro: Plavalci se zberete v jedilnici  ob 7.45 uri, se javite spremljevalcem in nato odidete na malico.  Ob 8.20 uri  skupaj s spremljevalci odidete do Thermane Laško. V bazenu ste do 11.20 in ob 11.45 odidete iz Termane.

ŠPORTNE AKTIVNOSTI V TELOVADNICI

MŠ Laško: Tisti, ki ste se odločili za aktivnosti v telovadnici,  pridete s športno opremo pred telovadnico ob 7.45 uri. Na malico boste odšli ob 9.20 uri.

PŠ Debro: Tisti, ki ste se odločili za aktivnosti v telovadnici, pridete s športno opremo pred telovadnico ob 7.45 uri. Na malico boste odšli ob 9.20 uri.