Spoštovani starši!
V skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov (2017) vas seznanjamo z naborom delovnih zvezkov in ostalih gradiv, ki jih bodo učenci potrebovali pri pouku v šolskem letu 2018/19.
Seznam učnih gradiv je objavljen na oglasnih deskah matične šole in vseh PŠ ter na spletni strani šole.
Seznam gradiv smo po pridobljenem soglasju o posredovanju podatkov s strani sveta staršev (31. maja 2018) poslali trem knjigarnam oz. založbi, ki so pripravile naročilnice z vsemi potrebščinami. Naročilnice bodo učenci prejeli do 15. junija 2018. Starši lahko delovne zvezke in ostale potrebščine kupite, kjer želite.
Učbenike bodo učenci dobili v prvem tednu pouka. Z njimi so dolžni skrbno ravnati. S podpisom ob prejetju učbenikov bodo potrdili, da so seznanjeni z uporabo učbenikov in se strinjajo, da bodo v primeru izgube ali hude poškodbe učbenik plačali.
V kolikor bi želeli dodatne informacije, pokličite 7343806 ali pošljite vprašanje na lidija.toplisek@oslasko.si.
Želim vam uspešen zaključek šolskega leta, mirne in prijetne počitnice ter uspešno pripravo na novo šolsko leto 2018/19.
Lidija Toplišek, upravljalka US

Kliknite na spodnje povezave, da se vam v novem oknu odpre dokument z ustrezno vsebino.