V tednu pred božično novoletnimi počitnicami smo si dneve obogatili s prijetnimi dejavnostmi, ki so nas postopoma pripeljale do petkovega praznovanja. V ponedeljek smo obiskali Otročji center in se nasmejali ob ogledu filma o navihanem mucu Garfieldu v Londonu. Torek nam je polepšala ga. knjižničarka Mojca, ki nam je prebrala čudovito in poučno slikanico Anje Štefan, Bobek in barčica. Sreda je zadišala po piškotih, ki smo jih spekli v gospodinjski učilnici. V četrtek smo uživali v plesni predstavi TV avantura v Kulturnem centru. Vrhunec tedna je bil petek, ki je bil zelo prazničen. Po šolski proslavi smo se medsebojno obdarovali, se malo poigrali, zaplesali, odšli na dolg sprehod in slastno pico. Na koncu smo si le še zaželeli lepe počitnice ter odhiteli novim dogodivščinam nasproti.

Avtorice prispevka: Valentina Gartner, Maja Klevže in Mina Čibej, učiteljice NIS