Spoštovani starši.

Kot je že znano, pričnemo v ponedeljek, 19. oktobra z delom na daljavo za učence od 6. do 9. razreda rednega programa osnovne šole. Tokrat bo delo potekalo nekoliko drugače, kot je bilo ob marčevskem zaprtju šol. Učenci bodo svoje delo opravljali po običajnem urniku preko spletnih učilnic e-Asistenta. Namesto da bi bili v fizični učilnici v šoli, se bodo vključili od doma v spletno učilnico. Po običajnem urniku. Tam jim bo učitelj pripravil delo, oziroma podal povezavo v aplikacijo Zoom, kjer bo po videokonferenčnem sistemu potekala razlaga kot v šoli.

Delo od doma bo tako potekalo od 7:45 do konca pouka po urniku. Urnikov tokrat ne bomo prilagajali. Prav tako se bodo v istem času v spletnih učilnicah nahajali učitelji in organizirali delo.

V prvem tednu dela na daljavo od 19.10 do 23.10, ne bo izbirnih predmetov in ne bo ocenjevanja.

V kolikor se bi pojavile kakšne težave, se obrnite na razrednike, ali pa na vodstvo šole.

Prosim, da v primeru odsotnosti zaradi bolezni, to kot običajno sporočite razrednikom.

Z upanjem, da se učenci čim prej vrnejo v “fizično” šolsko učilnico, vas vse lepo pozdravljam.

Marko Sajko, ravnatelj