Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice MIZŠ, z dne 4. 11. 2020, bomo učencem, ki so upravičeni do subvencioniranega obroka v času pouka, omogočeni topli obroki tudi v času pouka na daljavo.

Srednješolci se na prehrano prijavite na šoli, ki jo obiskujete, osnovnošolci pa v svoji OŠ.

NAVODILA ZA PRIJAVO ZA OSNOVNOŠOLCE OŠ Primoža Trubarja Laško

1. Tople obroke bomo za učence vseh enot OŠ Laško pripravljali v PŠ Debro.
  2. Obroke je možno naročiti samo za cel teden. Naročilo po posameznih dnevih ni možno.
  3. Obroke naročite po elektronski pošti (prehrana@oslasko.si) ali na telefon 03 734 3800 (uradne ure od 8.00 do 10.00)
  4. Možno je tudi naročilo obrokov za učence, ki nimajo subvencionirane prehrane in druge zunanje abonente (po veljavnem ceniku šolske prehrane).

TRANSPORTNA POSODA IN PREVZEMI OBROKOV

1. Menažke (posode za iznos hrane) morajo biti čiste in čitljivo označene s podatki: IME in PRIIMEK UČENCA, RAZRED in ŠOLA, ki jo učenec obiskuje (npr. Laško, Rečica…)., telefonska številka starša.

Srednješolci označite: IME in PRIIMEK, NASLOV, ŠOLA, ki jo obiskujete in vašo telefonsko številko.

1. Menažke starši ali učenci odložite na mizo v preddverju glavnega vhoda v PŠ Debro najkasneje do 10.ure.
  2. Hrano prevzamete na istem mestu od 12.00 do 14.00 ure.
  3. Naročene in neprevzete plačljive obroke bomo zaračunali.

Jedilnik bo objavljen na šolskih spletnih straneh.

Marko Sajko, ravnatelj