Spoštovani učenci in starši!

Obveščamo vas, da se lahko v naslednjem šolskem letu učenci 1. ter od 4. do 9. razreda odločite za obiskovanje neobveznih izbirnih predmetov.

Naša šola bo v skladu z Zakonom o spremembah in dopolnitvah Zakona o osnovni šoli v šolskem letu 2016/17 ponudila naslednje neobvezne izbirne predmete:

• 1. razred: prvi tuji jezik (2 šolski uri) – podrobno obvestilo(pdf)
  • 4. , 5. in 6. razred: drugi tuji jezik (2 šolski uri), šport (1 šolsko uro), računalništvo (1 šolsko uro), tehnika (1 šolsko uro) in umetnost (1 šolsko uro) .
  • 7. , 8. in 9. razred: drugi tuji jezik (2 šolski uri).

Celotno obvestilo (pdf).

Na tej povezavi lahko preberete podrobne učne načrte izbirnih predmetov (pod razširjeni program OŠ).

Na voljo je tudi publikacija o neobveznih izbirnih predmetih, ki jih ponuja šola za šolsko leto 2016/17.

Povezava na predstavitveni filmček: Angleščina v 1. razredu.

Več informacij boste lahko dobili v okviru sestankov, ki bodo:

• Za 3., 4. in 5. razred Debro, Rečica in Šentrupert, v Debru, v torek, 29. 3. 2016, ob 16:30, v jedilnici PŠ Debro
  • Za 3., 4. in 5. razred Laško in Vrh, v Laškem, v sredo, 30. 3. 2016, ob 16:30, v jedilnici MŠ Laško