V šolskem letu 2017/18 pri plačilu prehrane uvajamo nekaj sprememb. Položnice bomo pošiljali po pošti, hkrati pa bomo poleg plačevanja s trajniki omogočali plačevanje preko e-banke in pa združevanje računov (ena položnica) za več otrok iste družine, ki obiskujejo našo šolo.
Učenci so v šoli dobili prijavnice za prehrano za šolsko leto 2017/2018 in obvestila o šolski prehrani.
Dodatne obrazce in izjave dobite v tajništvu šole ali na tej povezavi. Staršem, ki že imajo urejeno plačevanja s trajnikom in želijo na tak način plačevati tudi v prihodnje, nove izjave ni potrebno izpolnjevati.

Prosimo, da izpolnjene in podpisane prijavnice učenci vrnejo svojemu razredniku najkasneje do petka, 16. 6. 2017.

Mira Siljan