O deležu vaše dohodnine (0,5%), ki je dan v državni proračun, imate pravico odločiti, za kaj naj bodo sredstva porabljena.
Z izpolnitvijo priloženega obrazca se poda vloga o razporeditvi tega dela dohodnine. Vsi izpolnjeni obrazci, ki jih bomo zbrali na šoli, se bodo sešteli in tako zbrana sredstva od tega deleža dohodnine, bodo razdeljena po naslednjem ključu:

1.) V sorazmernem deležu 40% zbranih sredstev bodo vaši/naši otroci imeli brezplačne gledališke predstave ali/in delavnice na izbrano, želeno temo, ki jih bo izvedlo Društvo Za boljši svet.
2.) 30% zbranih sredstev bo Fundacija Za boljši svet donirala šolskemu skladu šole.
3.) 30% bo porabljeno za projekte Društva za boljši svet in Fundacije Za boljši svet in
stroške njunega delovanja.

Vabimo vas k sodelovanju v projektu, katerega opis je podrobno predstavljen v prilogi (pdf).

Obrazec za namenitev dohodnine (pdf).