Spoštovani starši, dragi učenci!

Z veseljem vam sporočam, da se 22. februarja v šolo vračate vsi učenci. Prepričan sem, da se tega vsi neizmerno veselimo.

Pouk bo potekal nekoliko drugače. Pravzaprav bo vse zelo podobno tistemu pouku, kot smo ga izvajali pred zaprtjem šole. Značilnost tekočega šolskega leta je, da se vsi prilagajamo zdravstvenim varnostnim zahtevam.

Ker bi radi vsaj nekaj predvidljivosti v teh časih, najdete v priloženem dokumentu smernice, ki bodo veljajo v naši šoli. Večina smernic izvira iz priporočil ministrstva za šolstvo in šport in NIJZ.
Na šolski spletni strani je objavljen tudi prilagojen vozni red. Spremenjeni so predvsem odhodi učencev domov. Prosim, da šolo vsi učenci zapuščate čim hitreje po koncu pouka.
Še vedno se izvaja gradnja nove kuhinje v matični šoli Laško. Zato bo nekaj prilagoditev tudi pri prehrani. Vse v smeri, da bomo v prihodnje imeli novo in prostorno kuhinjo ter urejeno jedilnico.

Zelo se veselim ponovnega srečanja z vsemi učenci.
V imenu vseh delavcev šole vam želim vse dobro,
Marko Sajko, ravnatelj

Prilogi: