VABILO K AKCIJI IZMENJAVE IGRAČ IN DRUŽABNIH IGER,
KI BO POTEKALO V ČETRTEK, 9. 2. (PRINAŠANJE) IN PETEK, 10. 2. (ODNAŠANJE)

Spoštovani starši.

Vas in vaše otroke, ki so vključeni od 1. do 3. razreda, vabimo k sodelovanju v AKCIJI IZMENJAVI IGRAČ. Vsak otrok lahko prinese eno, popolnoma ohranjeno in čisto igračo ali družabno igro, ki je doma ne uporablja več ali jo je prerasel. Otroci lahko prinesejo igrače v šolo v četrtek, 9.2.2023 zjutraj, med odmorom, po pouku do 13.00 v čitalnico šolske knjižnice. Organizatorke akcije bomo prevzemale igrače in pregledale njihovo ohranjenost. Za vsako igračo bo otrok prejel žeton, katerega lahko naslednjega dne 10. 2. 2023 vnovči za drugo igračo. Morebitne igrače in igre, ki bodo ostale, bodo darovane v oddelek podaljšanega bivanja.

Namen izmenjave je zmanjšati potrošnjo in spodbuditi kroženje igrač, ki so še lepe in uporabne ter otroke spodbujati k trajnostnemu razvoju.

Prosimo, da zaradi higienskih standardov otroci NE prinašajo plišastih igrač.

Vljudno vabljeni k akciji.

Mentorice: Ana Cestnik, Lidija Jakopič, Kaja Kink