Objavljamo nabor učbenikov, delovnih zvezkov, zvezkov in ostalih potrebščin, ki jih boste učenke in učenci potrebovali pri pouku v šolskem letu 2023/24.

• Učenke in učenci prvega triletja dobite delovne zvezke v začetku šolskega leta 2023/24 brezplačno v šolski knjižnici. Za njihov nakup poskrbi šola, financira pa jih Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje (MVI). Starši vam kupijo le potrebščine.
  •  Vse učenke in učenci si učbenike iz učbeniškega sklada izposodite v prvem tednu pouka v šolski knjižnici oziroma pri svojih učiteljicah (podružnične šole Vrh, Rečica, Šentrupert). Ob koncu šolskega leta pa jih boste vrnili. Z njimi ste dolžni skrbno ravnati! V primeru izgube ali hude poškodbe učbenika morate plačati odškodnino.

Starši učenk in učencev 4. do 9. razreda lahko delovne zvezke in ostale potrebščine kupite pri ponudnikih po lastni izbiri.

Informacije o cenah delovnih zvezkov:

V kolikor bi želeli dodatne informacije, pokličite (03) 7343558 ali pošljite vprašanje na joze.dobovsek@oslasko.si.

Želim vam uspešen zaključek šolskega leta, mirne in prijetne počitnice ter uspešno pripravo na novo šolsko leto 2023/24.

Povezave na ponudnike učbenikov in DZ:

Jože Dobovšek, upravljalec učb. sklada

(Skupno 2.009 obiskov, današnjih obiskov 1)