Pozdravljeni.

Veseli me, da vas lahko po več letih spet povabim na 1. (skupni) roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 8. 9. 2022, ob 16:15 v telovadnici podružnične šole Debro. Vabilo najdete v priponki.
Roditeljski sestanek je predviden za vse starše od 6. do 9. razreda, matične šole Laško in podružnične šole debro.

Skupni del bo v telovadnici podružnične šole Debro (nagovor ravnatelja in predavanje gospoda Prgiča), nato pa boste razdelili po razredih in s strani razrednikov dobili potrebne informacije ob pričetku novega šolskega leta. (Tudi starši matične šole ostanete v Debru z razredniki v eni od tamkajšnjih učilnic.)

Kljub temu, da se je šolsko leto pričelo brez omejitev, naj vas prijazno opomnim na dve priporočili za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2:

• v šolo naj pridejo le zdravi učenci in
  • samotestiranje v domačem okolju.

V prilogi vam posredujem tudi obvestilo staršem, ki sta ga skupaj pripravili šolsko in zdravstveno ministrstvo.

Prepričan sem, da bo to šolsko leto drugačno (v pozitivnem pomenu), kot so bila šolska leta pred tem. Predavanje gospoda Prgiča bo zagotovo zanimivo, saj si vsi želimo uspeha.

Veselim se srečanja z vami v živo,

Marko Sajko, ravnatelj

Prilogi: