Spoštovani starši!

V soboto, 21. 9. 2024, imamo delovno soboto – dan dejavnosti, Gušt fest.

Vozni redi ta dan (s popravkom) (pdf)

Objavljamo časovni potek:

11.30−12.30 prihod vozači; varstvo vozačev (razredna stopnja v matičnih učilnicah,
predmetna stopnja v jedilnici). Prevzem malice.
Ne-vozači in tisti, ki jih pripeljete starši, pridejo v šolo do 12.30.
Učence s podružničnih šol do matične šole pripeljejo po dogovorjenem urniku prevozov.

12.30 − zbor z razredniki oz. učitelji spremljevalci, preverba prisotnosti. Učence, ki sodelujejo na delavnicah, odpeljejo učitelji mentorji na prizorišča.

12.35 PŠ Debro – odhod proti mestnemu jedru

12.45 MŠ Laško – odhod proti Aškerčevem trgu oz. odhod na predvidene delavnice

13.00-16.00 – prisotnost skupin učencev z učitelji spremljevalci na delavnicah, koncertih, predstavitvah poklicev idr.

16.00 – odhod vseh skupin učencev v spremstvu učiteljev proti velikem šolskem igrišču, odhod domov.
Veliko šolsko igrišče je zbirno mesto za vse učence, tudi tiste, ki jih boste prevzeli starši (v kolikor niste z razrednikom drugače dogovorjeni).

16.15 do razvoza vseh prisotnih učencev – varstvo vozačev

Učenci naj imajo s seboj manjši nahrbtnik in bidon z vodo, saj za malico dobijo rogljiček in jabolko. Kosila ta dan ni.